Pradžia

Sporto rėmimas per loterijas

Kiekvienas loterijų dalyvis padeda tiesti sportininkų kėlią į pergales – visi kartu suteikiame galimybę Lietuvos olimpiečiams ir paralimpiečiams siekti savo didžiausios svajonės. Ir taip jau beveik tris dešimtis „Olifėjos“ gyvavimo metų.

Bendrovės „Olifėja“ akcininkas yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). Sėkminga loterijas organizuojančios bendrovės veikla užtikrina LTOK finansinę ir politinę nepriklausomybę, atitinkančią Olimpinės chartijos reikalavimus.

Lietuvos loterijų įstatymas numato, kad 8 proc. visų loterijų pajamų keliauja labdarai ar paramai. „Olifėja“ užtikrina, kad 8 centai nuo kiekvieno euro, skirto loterijos bilietui, tiesiogiai atitenka sportui. Ir prie šios paramos prisidedate Jūs visi – „Olifėjos“ organizuojamų loterijų dalyviai.

Nuo Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo nebuvo nė vienerių vasaros olimpinių žaidynių, kuriose mūsų šalis nebūtų iškovojusi medalių.

Nebuvo nė vienerių žaidynių, kuriose lietuviai nepalaikytų lietuvių – Lietuvoje ir visame pasaulyje susitelkia galybė aistruolių, palaikančių olimpinę komandą „LTeam“.

Nebuvo nė vienerių žaidynių, kuriose geriausių mūsų sportininkų neremtų „Olifėja“ ir visi loterijų bilietus perkantys Lietuvos žmonės.

Todėl sakome tiesiai ir paprastai: loterijos bilietą perki – olimpines pergales remi.

Šiandien loterijos bilietas Jums suteikia smagią pramogą ir kartas nuo karto išpildo lūkestį – laimėti.

medaliaiRytoj Jūsų loterijos bilietas virsta sportininkų bilietu. Bilietu į olimpines žaidynes. Dalis pinigų, už kuriuos įsigyjate loterijos bilietą, visada atitenka olimpiniam judėjimui ir sportui.

Loterijų lėšomis yra didžiąja dalimi finansuojamas šalies olimpiečių pasirengimas olimpinėms žaidynėms, dalyvavimas jose, mokamos stipendijos olimpinės rinktinės nariams ir olimpinės pamainos sportininkams, remiama olimpinio švietimo veikla.

Į olimpiadą iškovotas bilietas – tūkstančiai valandų alinamų treniruočių, atkaklios varžybos ir, labai dažnai, vos kelios sekundės, kurios nulemia viską.

Šis olimpinis bilietas – mūsų visų tikėjimas ir pasididžiavimas, matant plazdančią Lietuvos trispalvę: Albervilyje, Barselonoje, Lilehameryje, Atlantoje, Nagane, Sidnėjuje, Solt Leik Sityje, Atėnuose, Turine, Pekine, Vankuveryje, Londone, Sočyje, Rio de Žaneire, Pjongčange, Tokijuje... kartu mes rašome istoriją.

Todėl pirkdami bilietus Jūs galite ne tik laimėti didįjį prizą, Aukso puodą ar automobilį. Pirkdami bilietus Jūs garantuojate olimpinio judėjimo, sporto organizacijų ir stipriausius Lietuvos sportininkus jungiančios komandos „LTeam“ finansavimą.

 

Pagal loterijų įstatymą „Olifėja“ 2021 m. suteiktos paramos vertė ir gavėjų sąrašas skelbiami čia >.

„Olifėja“ 2021 m. finansinių ataskaitų santrauką galite peržiūrėti paspaudę čia >.

Pagal loterijų įstatymą „Olifėja“ 2022 m. suteiktos paramos vertė ir gavėjų sąrašas skelbiami čia >.