Pradžia

Sporto rėmimas per loterijas

Kiekvienas loterijų dalyvis jau 29 metus padeda tiesti sportininkų kelią į pergales – ir įsigaliojus sporto finansavimo pokyčiams, visi kartu suteikiame galimybę Lietuvos olimpiečiams ir paralimpiečiams siekti savo didžiausios svajonės.

Bendrovės „Olifėja“ akcininkas yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). Sėkminga loterijas organizuojančios bendrovės veikla užtikrina LTOK finansinę ir politinę nepriklausomybę, atitinkančią Olimpinės chartijos reikalavimus.

Lietuvos loterijų įstatymas nuo 2022 metų liepos 1 dienos  numato, kad 13 centų nuo kiekvieno euro, skirto loterijos bilietui, keliauja į valstybės biudžetą, o iš jo skiriama sportui. Ir prie šios paramos prisidedate Jūs visi – „Olifėjos“ organizuojamų loterijų dalyviai.

O juk nuo Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo nebuvo nė vienerių vasaros olimpinių žaidynių, kuriose mūsų šalis nebūtų iškovojusi medalių.

Nebuvo nė vienerių žaidynių, kuriose lietuviai nepalaikytų lietuvių – Lietuvoje ir visame pasaulyje susitelkia galybė aistruolių, palaikančių olimpinę komandą „LTeam“.

Nebuvo nė vienerių žaidynių, kuriose geriausių mūsų sportininkų neremtų „Olifėja“ ir visi loterijų bilietus perkantys Lietuvos žmonės.

medaliai

Į olimpiadą iškovotas bilietas – tūkstančiai valandų alinamų treniruočių, atkaklios varžybos ir, labai dažnai, vos kelios sekundės, kurios nulemia viską.

Šis olimpinis bilietas – mūsų visų tikėjimas ir pasididžiavimas, matant plazdančią Lietuvos trispalvę: Albervilyje, Barselonoje, Lilehameryje, Atlantoje, Nagane, Sidnėjuje, Solt Leik Sityje, Atėnuose, Turine, Pekine, Vankuveryje, Londone, Sočyje, Rio de Žaneire, Pjongčange, Tokijuje... kartu mes rašome istoriją.

Todėl pirkdami bilietus Jūs galite ne tik laimėti didįjį prizą, Aukso puodą ar automobilį. Pirkdami bilietus Jūs prisidedate prie olimpinio judėjimo, sporto organizacijų ir stipriausius Lietuvos sportininkus jungiančios komandos „LTeam“ finansavimo.

Loterijų lėšomis yra didžiąja dalimi finansuojamas šalies olimpiečių pasirengimas olimpinėms žaidynėms, dalyvavimas jose, mokamos stipendijos olimpinės rinktinės nariams ir olimpinės pamainos sportininkams, remiama olimpinio švietimo veikla.

Todėl sakome tiesiai ir paprastai: loterijos bilietą perki – olimpines pergales remi.

 

Pagal loterijų įstatymą „Olifėja“ 2021 m. suteiktos paramos vertė ir gavėjų sąrašas skelbiami čia >.

Pagal loterijų įstatymą „Olifėja“ 2022 m. suteiktos paramos vertė ir gavėjų sąrašas skelbiami čia >.