Pradžia

„Teleloto“ 50 000 Eur laimėtoja: „Kiekvieną sekmadienį džiaugiuosi visų laimėjimais“

„Teleloto“ 50 000 Eur laimėtoja: „Kiekvieną sekmadienį džiaugiuosi visų laimėjimais“

Visą Lietuvą džiuginantys „Teleloto“ laimėjimai užsuko ir į Mažeikius. Didžiausias dvi savaites trukusių Aukso puodo dalybų prizas – 50 000 Eur – atiteko vadybos srityje dirbančiai Lidijai.

„Labai mėgstu loteriją, nes sekmadieniais žiūrėdama „Teleloto“ laidą, matau daugybę laimės, kylančios studijoje, visada džiaugiuosi ir žaidėjams namuose atitenkančiais laimėjimais. Malonu ir tai, kad žiūrėdama laidą galiu sužinoti apie daugybę miestų ir miestelių, apie kuriuos net nesu anksčiau girdėjusi“, – dalinosi Lidija.

Moteris pasakojo esanti lojali „Teleloto“ žaidėja ir pokalbio metu kartojo, kiek laimės jai suteikia visų žaidėjų šypsenos ir laimėjimo šūksniai. „Man labiausiai patinka netgi ne prizai, o pati laimėjimų idėja ir faktas. Tik pagalvokite, kiek laimės gali atnešti vos vienas loterijos bilietas“, –  šypsojosi laimėtoja.

Šypseną kelia ir tai, jog savuoju laimėjimu Lidija negalėjo patikėti. „Kai laidos metu išgirdau savo bilieto numerį – nepatikėjau. Sužinojus, kad laimingas bilietas pirktas Mažeikiuose, laimėjimas jau ėmė atrodyti realesnis, tačiau pirmadienį ryte vis vien patikrinau bilietą. Tik tai padariusi pradėjau tikėti, jog tapau viena iš laimėtojų, kuriuos taip palaikau“, –  sakė žaidėja.

Laimė auga ja dalinantis, todėl laimėtoja naujiena iškart pasidalino su vyru ir tėvais. Taip, visa jų šeima dar kartą pasidžiaugė „Teleloto“ prizais.

„Visi kartu pasidžiaugėme, kokia puiki akcija yra Aukso puodo dalybos. Net pusę milijono eurų pasidalino daugiau kaip du tūkstančiai žaidėjų. O kur dar įprasti sekmadienio laimėjimai!“ – džiaugėsi moteris.

Laimėtus 50 000 Eur Lidija po karantino investuos į kelionę – jau ilgą laiką nori aplankyti Jungtinius Arabų Emyratus, dalį skirs tėvams, o likusią sumą investuos taip, jog dar ilgai prisimintų savo laimėjimą.

Itin pozityviai nusiteikusi žaidėja prisiminė ir mėgstamus kitų žaidėjų laimėjimus. „Vis prisimenu, kaip prieš daugybę metų mano kolegė „Teleloto“ laimėjo daugiau nei 100 000 eurų. Už tą sumą nusipirko ir įsirengė namą, kuriame ir dabar laimingai gyvena. Kaip nesidžiaugsi tokiais laimėjimais ir istorijomis,“ – pasakojo mažeikietė.

Pokalbio pabaigoje žaidėja juokėsi jau turinti 4 bilietus šios savaitės „Teleloto“ žaidimui – po vieną sau, vyrui ir tėvams, o  atsisveikindama pasidalino linkėjimu: „Linkiu loterijai augti, kad atsirastų dar daugiau laimėtojų ir didesnių laimėjimų.“