Pradžia

Paaiškėjo „Teleloto“ svajonių buto laimėtojas

Paaiškėjo „Teleloto“ svajonių buto laimėtojas

Sekmadienį į „Teleloto“ laidą susirinko visi dvylika pretendentų į butą sostinėje, kurie buvo ištraukti vasaros žaidimų metu. Kiekvienas jų traukė po voką, vienuolikoje jų slėpėsi paguodos prizai po 300 Eur, viename – svajonių butas. Butą laimėjo slaugytoja Eglė Vaitenkovienė iš Anykščių raj. Smarkiai iš džiaugsmo susijaudinusią moterį iškart pribėgo sveikinti ne tik laidos vedėjai, bet ir šeimos nariai – vyras Saulius, sūnus Lukas ir dukra Luknė.

Iškart po filmavimo laidos vedėjas Gintas Vaičikauskas lydėjo šeimą į jų tik ką laimėtą butą. Šypsenos nedingo nuo laimėtojų veidų, o iš netikėtumo ir džiaugsmo jiems sunkiai sekėsi rinkti žodžius. „Žaidžiame labai seniai, kartą jau esame laimėję pakvietimą į studiją, tačiau su tokiu laimėjimu – nauju butu – dar sunku apsiprasti“, – šnekėjo Saulius.

Šeimyna kukliai, nedrąsiai apžiūrinėjo nuosavą butą, daugiausia nuostabos rodė vyresnysis sūnus. Koks gi bus laimėto buto likimas? Kol kas šeima palieka atvirą klausimą. „Galbūt atiteks sūnui, gal patys sugalvosime kraustytis, kol kas tikrai neaišku“, – šnekėjo laimėtojai, patys gyvenantys nuosavame name Anykščių rajone. Beje, Saulius yra ūkininkas, tad ir sekmadienį su šeima neplanavo užsibūti Vilniuje – reikėjo skubėti namo.