Pradžia

„Ketvirtis milijono“: su vienu loterijos bilietu – ir 250 000 Eur, ir 26 prizai

„Ketvirtis milijono“: su vienu loterijos bilietu – ir 250 000 Eur, ir 26 prizai

Momentinės loterijos populiarumas ir laimėjimai stabiliai auga jau daugybę metų. Augant šios loterijos kategorijos paklausai, žaidėjai nori išbandyti ir kuo įvairesnius loterijos bilietus, su skirtingais žaidimais, laimėjimais ar dizainu. Reaguojant į vartotojų poreikius, momentinės loterijos bilietų kategoriją ką tik papildė dar viena naujiena – momentinė loterija „Ketvirtis milijono“.

„Ketvirtis milijono“ – loterijų organizatorės „Olifėja“ organizuojama momentinė loterija, kuri Lietuvos loterijos žaidėjams suteiks dar vieną galimybę laimėti didžiulę sumą – 250 000 eurų. Pirmasis loterijos bilietas, kurio laimėjimai siekia 250 000 eurų, pasirodė 2018 m. Tai – „Sėkmės 7 (10 Eur)“.

Ryškus ir spalvingas, papildytas tokiais simboliais kaip aukso skrynios, pinigų maišai ir aukso luitai, „Ketvirčio milijono“ bilietas padeda greitai ir lengvai suprasti, jog ši loterija  gali atnešti didžiulius laimėjimus.

„Naujoji momentinė loterija kažkam atneš net 250 000 eurų. Džiaugiamės ir tuo, jog su šiuo bilietu galima laimėti didžiausią momentinės loterijos istorijoje prizų kiekį. Tai yra 26 prizai, galimi 3 pagrindiniuose ir 4 papildomuose žaidimuose“, – džiaugėsi UAB „Perlas Network“ momentinių loterijų produkto vadovė Laura Skrebytė.

Kaip teigė UAB „Perlas Network“ atstovė, momentinės loterijos bilietų kategorija labai plati: „Laimėjimai svyruoja nuo kelių eurų iki tikrai įspūdingos 250 000 eurų sumos. „Ketvirtis milijono“ suteiks naujų patirčių ir emocijų tiems žaidėjams, kuriems patinka žaisti dėl didžiausių galimų laimėjimų.“  

Naujosios momentinės loterijos bilietų galima įsigyti parduotuvėse ir internetu – pasinaudojant inovatyviu sprendimu Baltijos šalyse – užsisakyti apsilankius prekybos cento internete „Varlė.lt“ kategorijoje „Loterijos“.

„Ketvirtis milijono“ biliete laukia 3 pagrindiniai ir 4 papildomi žaidimai, su vienu bilietu galima laimėti net 26 prizus. Pagrindinis loterijos laimėjimas – 250 000 eurų.