Pradžia

Dvi savaites iš eilės laimėti „Teleloto“ Aukso puodai!

Dvi savaites iš eilės laimėti „Teleloto“ Aukso puodai!

Dvi savaites iš eilės itin sekėsi „Teleloto“ žaidėjams.

Kovo 3 dieną laimėtas Aukso puodas su beveik 400 000 eurų. Jis atiteko kepykloje dirbančiai žaidėjai iš Šilutės. Džiugiai nusiteikusi moteris prisipažino, kad sekmadieniais „Teleloto“ – viena smagiausių jos pramogų. „Visada turiu bilietų ir žiūriu žaidimą, taip pat sergu už dalyvius, noriu, kad jiems pasisektų“, – linksmai pasakojo šilutiškė.

Apie laimėtą beveik 400 000 eurų Aukso puodą ji taip pat sužinojo žiūrėdama laidą. „Kai pamačiau ir supratau, pagalvojau – nerealiai!” – juokėsi laimėtoja. Ji iškart paskambino abiem dukroms, kurios pasidžiaugė drauge su mama.

Kepykloje dirbanti moteris prisipažino, kad pinigų jai labai reikėjo. „Turiu ir paskolą, taip pat noriu susitvarkyti bei naujai įsirengti namus. Žinoma, laimėtų pinigų dalį skirsiu ir vaikams, turiu penkis anūkus“, – garsiai svajojo laimėtoja. Ji pridūrė, kad nepagailės ir sau, turi problemų su stuburu, tad pasirūpins sveikata, vyks į sanatorijas.

Lygiai po savaitės, ilgojo savaitgalio sekmadienį, taip pat buvo laimėtas Aukso puodas su daugiau nei 200 000 eurų. Jis atiteko vienam vilniečiui. Atvykęs į atstovybę sostinėje drauge su žmona, jis prisipažino, kad loterijose laimi pakankamai dažnai. Be to, artimas šeimos giminaitis kartą yra laimėjęs ir milijoną litų.

Daugiau nei 200 000 eurų laimėtojas juokdamasis sakė, kad dar tikrai sugrįš atsiimti ir būsimų laimėji