Pradžia

Apie Olifėją

„Olifėja“:

  • didžiausia ir ilgiausiai dirbanti Lietuvos loterijų bendrovė;
  • veikia ir loterijas organizuoja nuo 1992 m. gruodžio 12 dienos;
  • rengia didžiąsias terminalines loterijas: „Teleloto“, „Vikinglotto“, „Eurojackpot“ tiražai vyksta kas savaitę, o „Kenoloto“ ir „Jėga“ tiražai – kasdien;
  • organizuoja skirtingo nominalo ir prizinio fondo momentines loterijas – „Sėkmės 7“, „Vegas“, „Aukso grynuolis“, „Ruletė“, „Bingo“, „Magiškas perlas“, „Tavo 200 Eur“.

Visą informaciją apie rengiamas loterijas „Olifėja“ skelbia www.loto.lt.

„Olifėjos“ veiklą prižiūri ir kontroliuoja:

„Olifėjai“ svarbiausi yra du dalykai – loterijų organizavimas ir sporto rėmimas. Ir viena, ir kita veiklos sritys yra mums esminės. 8 procentai kiekvieno parduoto loterijų bilieto vertės keliauja sportui, kaip ir didelė dalis bendrovės pelno. Ne veltui esame įsikūrę po vienu stogu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu.

„Olifėjos“ siekis – užtikrinti žmonėms prieinamą, patrauklią ir patikimą pramogą. Tikime, kad dalyvavimas loterijose nekainuodamas daug gali ir būti smagi pramoga, ir atnešti netikėtus laimėjimus.

Žaidėjams Lietuvoje stengiamės siūlyti tai, kas geriausia ir pažangiausia loterijų pasaulyje. Bendradarbiaujame su pasauliniais loterijų technologijų lyderiais „International Game Technology“ ir „Scientific Games“, dirbame Europos loterijų asociacijoje ir Pasaulio loterijų asociacijoje bei įgyvendiname atsakingo žaidimo standartus.

Per 28 „Olifėjos“ darbo metus Lietuvos gyventojai laimėjo per 5000 automobilių, keli šimtai žmonių laimėjo didžiuosius mūsų loterijų prizus. Džiaugiamės būdami dažnos šeimos laisvalaikio dalis. Norime dar ilgus metus dovanoti geras emocijas ir kartu su visais loterijų dalyviais prisidėti prie Lietuvos sporto rėmimo.

„Olifėjos“ privatumo politika