Pradžia

Apie Olifėją

„Olifėja“:

  • didžiausia ir ilgiausiai dirbanti Lietuvos loterijų bendrovė;
  • veikia ir loterijas organizuoja nuo 1992 m. gruodžio 12 dienos;
  • rengia didžiąsias terminalines loterijas: „Teleloto“, „Vikinglotto“, „Eurojackpot“ tiražai vyksta kas savaitę, o „Kenoloto“ ir „Jėga“ tiražai – kasdien;
  • organizuoja skirtingo nominalo ir prizinio fondo momentines loterijas.

Visą informaciją apie rengiamas loterijas „Olifėja“ skelbia www.loto.lt.

 

„Olifėjai“ svarbiausi yra du dalykai – loterijų organizavimas ir sporto rėmimas. Ir viena, ir kita veiklos sritys yra mums esminės. 13 procentų kiekvieno parduoto loterijų bilieto vertės, kaip ir didelė dalis bendrovės pelno, keliauja į biudžetą ir atitenka sportui. Ne veltui esame įsikūrę po vienu stogu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu.

„Olifėjos“ siekis – užtikrinti žmonėms prieinamą, patrauklią ir patikimą pramogą. Tikime, kad dalyvavimas loterijose nekainuodamas daug gali ir būti smagi pramoga, ir atnešti netikėtus laimėjimus.

Žaidėjams Lietuvoje stengiamės siūlyti tai, kas geriausia ir pažangiausia loterijų pasaulyje. Bendradarbiaujame su pasauliniais loterijų technologijų lyderiais „International Game Technology“ ir „Scientific Games“, esame Europos loterijų asociacijos ir Pasaulio loterijų asociacijos nariai bei įgyvendiname atsakingo žaidimo standartus.

„Olifėjos“ veiklą prižiūri ir kontroliuoja valstybinė Lošimų priežiūros tarnyba.

2022 m. UAB „Olifėja“ finansinių ataskaitų santrauką galite peržiūrėti paspaudę čia>.

„Olifėjos“ privatumo politika