Kraunasi...


   
KAIP ŽAISTI


Sekmadienį vakare - 17.30 val. įsijunkite LNK kanalą.
Žaidimas vyksta keturiomis pakopomis.


Pirmojoje žaidimo dalyje reikia užpildyti 
visus keturis lentelės kampus ne vėliau negu iškrenta 35 kamuoliukai.

Antroje žaidimo dalyje laimi tie, 
kurie sulig 40 kamuoliuku
užpildo vidurinę lentelės eilutę.
Trečioje žaidimo dalyje laimi tie, 
kurie sulig 45 kamuoliuku
užpildo įstrižaines.
Ketvirtoje žaidimo dalyje reikia užpildyti 
visą lentelę. Tas, kuris ją užpildo sulig "auksiniu" kamuoliuku, laimi "Aukso puodą".

Jeigu "Aukso puodo" niekas nelaimi, žaidimas vyksta toliau. Kai tik studijoje esantis kompiuteris parodo, kad kuris nors iš jūsų užpildė visą lentelę, žaidimas stabdomas ir laimėtojas gauna "Didįjį prizą". Jeigu "Didįjį prizą" arba "Aukso puodą" laimi ne vienas žaidėjas, šie prizai jiems padalijami po lygiai.
 
PAPILDOMI PRIZAI

Kiekvienas „Teleloto“ bilietas dalyvauja ir papildomų prizų lošime. Kiekvieną savaitę pagal jūsų bilieto numerį traukiami automobiliai, per šventinius „Teleloto“ žaidimus turite šansą laimėti ne tik automobilius, bet ir daiktinius prizus, keliones ar net butą.

„Teleloto“ milijono dalybų piniginiai prizai taip pat priklauso papildomų prizų grupei ir yra traukiami pagal jūsų bilieto numerį.

Visus papildomus prizus reikia atsiimti per savaitę, kitaip jie grįš į prizų fondą. Jūs turite paskambinti loterijos telefonu ir pranešti, kokiu adresu jums pristatyti daiktinį prizą. Milijono dalybų piniginius prizus reikia atsiimti loterijos atstovybėse patiems.

PAKVIETIMAI Į TV ŠOU

Kiekvieną sekmadienį ištraukiama 30 pakvietimų pagal bilietų numerius. Iki penktadienio 15 val. pakvietimus laimėję žaidėjai turi paskambinti į UAB "Olifėją" telefonu (8-5) 2 751 751 ir užsiregistruoti.

LAIMĖJIMŲ FONDAS

Laimėjimų fondą sudaro 50% nominalios bilietų vertės.
Prizų dydis keičiasi kas savaitę, nes priklauso nuo bendro dalyvių ir laimėtojų skaičiaus.

KAIP PASITIKRINTI BILIETĄ

Skiltyse Bilietų tikrinimas arba Laimingi skaičiai;
Artimiausiame „Perlo“ terminale;
Laiminguosius skaičius skelbia Lietuvos dienraščiai;
Internetu pirkti bilietai patikrinami automatiškai, o laimėtojai
   informuojami el. paštu.

KAIP PASIIMTI SAVO LAIMĖJIMĄ

Žaidėjas privalo turėti laimingą bilietą ir asmens dokumentą. Bilietas galioja ir laimėjimą galite pasiimti per 60 dienų nuo lošimo datos. "Aukso puodas" ir "Didysis prizas" išmokami per vieną mėnesį nuo bilieto pateikimo loterijai.

Laimėjimai iki 50 Lt išmokami visose bilietų pardavimo vietose.

51-500 Lt išmokama, jei pardavimo vietos kasoje užtenka pinigų. Jei ne, juos galite atsiimti kitoje parduotuvėje arba atvykti į artimiausią loterijos atstovybę.

501 - 100 000 Lt laimėjimai išmokami loterijos atstovybėse.

Didesnius kaip 100 000 Lt laimėjimus galite atsiimti tik centrinėje loterijos būstinėje Vilniuje, Olimpiečių g. 15, tel.
(8-5) 2 751 751.

Jei pirkote bilietus internetu, laimėjimai iki 3500 Lt bus pervesti į jūsų „žaidėjo sąskaitą“. 3500 Lt ir didesni laimėjimai pervedami į žaidėjo banko sąskaitą, pateikus asmens dokumentą atstovybėje arba centrinėje loterijos būstinėje.

Visus papildomus prizus (išskyrus automobilius), loterija į namus pristato nemokamai. Per savaitę reikia užsiregistruoti loterijos telefonu (8-5) 2 751 751.

Automobilių dokumentai įteikiami tik TV studijoje, filmavimo metu.

BILIETAI PARDUODAMI

„Teleloto“ bilietus patogiausia pirkti internetu. Čia bilietus galite ir prenumeruoti. Užsiprenumeravę bilietus nepraleisite nė vieno lošimo, o bilietus gausite jūsų nurodytu laiku visą prenumeratos laikotarpį.

„Teleloto“ bilietus visomis savaitės dienomis parduoda ir loterijos „Perlas“ terminalai. Šeštadienį bilietų pardavimas stabdomas 23 val. 40 min. Bilietus galima pirkti ir sekmadieniais, bet jie skirti kitos savaitės lošimui.

LOTERIJOS PELNAS

Laimėjimų fondą sudaro 50% nominalios bilietų vertės.
Iš loterijos pajamų finansuojamos nacionalinės komandos ir žymiausi Lietuvos sportininkai.

LOTERIJOS TAISYKLĖS

Šis informacinis puslapis nėra oficialus žaidimo taisyklių dokumentas - tai tik jo santrauka. Oficialus žaidimo taisyklių tekstas saugomas "Olifėjos" būstinėje.