Kraunasi...

2015-08-23

AUTOMOBILIAI TELELOTO ŽAIDĖJAMSPirmasis prie seifų sėkmę išbandė operatorius Remigijus Krasauskas iš Šiaulių. Su gausia palaikymo komanda į televizijos studiją atvykęs vyras sulaukė 2200 Eur pasiūlymo, bet nusprendęs, kad jam automobilio reikia labiau, rizikavo ir atidarė seifą. Jame Remigijus rado automobilį „Fiat Punto“.Žaisti prie seifų buvo pakviesta ir vairuotoja Petrė Geštautaitė iš Kretingos rajono. Su sesers dukromis į studiją atvykusi moteris pasirinko antrąjį seifą. Derybose ji sulaukė 2500 Eur pasiūlymo, bet juo nesusiviliojo. Petrė atsisakė pinigų ir atidariusi seifą laimėjo automobilį „VW Passat“.

Automobilį „VW Passat“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. nr. 0363120. Bilietas pirktas Širvintose, parduotuvėje "Maxima" (Plento g. 60 A).

Automobilį „Fiat Punto“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. nr. 0065243. Bilietas pirktas Kalniškiuose, A. Kontutienės parduotuvėje (Beržų g. 1).

Pakvietimus į TV studiją laimėjo žaidėjai, kurių
002*229, 019*287, 013*192.

Telefonu 1634 automobilį
"VW Passat" laimėjo budėtojas Vladas Kumšlytis iš Telšių. Sveikiname!

Prieš savaitę laimėtą automobilį „VW Passat“ atsiėmė prekybininkė Gedrutė Valionienė iš Kėdainių. Sekmadienio žaidimui ji turėjo vienintelį bilietą, kurį pasitikrino laidos metu. „Nepatikėjau, galvojau, kad įvyko kažkokia klaida, bet kai bilietą patikrinau internete – nusiraminau“, - pasakojo moteris. Ji pati vairuotojo pažymėjimą turi, bet automobilio nevairuoja, todėl kas sės prie naujo „ VW Passat“ vairo, spręs šeimos pasitarime.Prieš dvi savaites, sekmadienį, automobilį „VW Passat“ laimėjo Airijoje su šeima gyvenanti Renata Mickė. Moteris dažnai grįžusi atostogų į Lietuvą nusiperka „Teleloto“ bilietų, o prieš du metus yra laimėjusi ir kelionę į užsienį. Šįsyk laimingas bilietas taip pat buvo pirktas atostogų metu gimtinėje, su juo žaidėja ir laimėjo prabangųjį „VW Passat“. Šiuo metu šeima turi du automobilius, tad kam atiteks laimėtasis – dar nenuspęsta.Dar vieną "VW Passat" atsiėmė ūkininkė Birutė Sakalauskienė iš Mažeikių rajono. Ji jau apsisprendusi, kad automobilį vairuos pati.

8 064 EUR PASIDALINO DEVYNIESE


Sekmadienį žaidėjai varžėsi dėl Aukso puodo, kuriame buvo 80 921 Eur. Išriedėjus auksiniam – 43-ajam – kamuoliukui paaiškėjo, kad Aukso puodo niekas nelaimėjo. „Teleloto“ didysis prizas – 8 064 Eur atiteko devyniems žaidėjams. Du iš jų bilietus pirko Šiauliuose, keturi Kaune, kiti Biržuose, Raseiniuose, Panevėžyje.

22 000 EUR LAIMĖJO TELELOTO STUDIJOJE


Pirmoji „Auksinio drakono“ žaidime dalyvavo Vanda Armonienė iš Panevėžio rajono. Po pirmų trijų ėjimų ji savo sąskaitoje turėjo 2700 Eur. Ketvirtuoju bandymu moteris prie turėtų pinigų pridėjo dar tūkstantį. Ridenusi kauliuką penktąjį kartą, Vandą savo sąskaitą papildė dar 900 Eur ir sukaupusi 4600 Eur sustabdė žaidimą. Jei būtų žaidusi iki galo, moteris būtų laimėjusi 6600 Eur.

Antrasis į kovą dėl „Auksinio drakono“ turtų stojo Vytautas Čiplys iš Marijampolės. Pirmais trim ėjimas jis sąskaitoje buvo sukaupęs 1200 Eur. Ketvirtuoju bandymu Vytautas turėtą sumą patrigubino. Kišenėje turėdamas 3600 Eur, vyras nusprendė rizikuoti ir išrideno kauliuką penktąjį kartą. Šiuo ėjimu Vytautas sąskaitą papildė dar 1500 Eur ir turėdamas 5100 Eur baigė žaidimą. Jeigu marijampolietis būtų žaidęs iki galo, būtų laimėjęs 6800 Eur.

Prie seifų žaidė būsimas studentas Andrej Gorovoy iš Kauno. Palaikomas mamos jis iš laidos vedėjo išsiderėjo 2900 Eur ir juos paėmė. Vaikino sprendimas buvo teisingas, nes seife buvo 300 Eur.

Į derybas prie seifų buvo pakviesta ir namų šeimininkė Irutė Miliūnienė iš Marijampolės. Moteris pasirinko ketvirtąjį seifą ir sulaukė dosniausio tą vakarą laidos vedėjo pasiūlymo – 3400 Eur. Moteris paėmė pinigus ir atsisakė seifo. Jame buvo automobilis „Fiat Punto“, kuri iškeliavo žaidėjams į namus.


6000 Eur laimėjo du juodą spalvą pasirinkę studijos žaidėja: Romas Burba iš Kauno ir Asta Tamošiūnienė iš Molėtų.1172-OJO VIKINGŲ LOTO LOŠIMO REZULTATAI

1172-ajame Vikingų loto" tiraže auksinis skaičius neiškrito ir aukso puodo, kuriame buvo  1 839 012 Eur, niekas nelaimėjo. Niekas nelaimėjo ir auksinio prizo - 325 100 Eur. Didįjį prizą - 525 719 Eur - pasidalino du žaidėjai iš Norvegijos ir Suomijos.
Dvylika žaidėjų Lietuvoje atspėjo penkis pagrindinius skaičius ir laimėjo po 564,50 Eur. Smulkesnius prizus pasidalino virš 17 tūkstančių Lietuvos žaidėjų. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >

134-OJO „EUROJACKPOT“ LOŠIMO REZULTATAI

134-ojo „Eurojackpot“ tiražo pagrindinis prizas buvo 24 525 085 Eur. Penkių pagrindinių ir dviejų papildomų skaičių niekas neatspėjo, todėl prizas liko augti. Penkis pagrindinius ir vieną papildomą skaičių atspėjo du žaidėjai iš Vokietijos ir Estijos, kurie pasidalino 1 110 827 Eur. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >

RUGPJŪČIO 17 D. LOTERIJOS 1634 LAIMĖTOJAI

Piniginius prizus po 2500 eurų laimėjo 4 žaidėjai. Tekintojas Jonas Gricius iš Šiaulių remontuos butą, vairuotojas Povilas Januškis iš Kauno r. laimėjimą dalinsis su šeima, verslininkas Algimantas Rainys iš Jurbarko r. laimėjimą laikys banke, įmonės darbuotoja Rita Gustaitienė iš Prienų r. remontuos namus.