Kraunasi...

KENOLOTO ISTORIJA


Keno - vienas seniausių žaidimų pasaulyje. Manoma, kad Kinijoje jį žaidė jau prieš tris tūkstančius metų. Dalis pinigų Didžiajai kinų sienai statyti buvo surinkta iš šio žaidimo. 

20 amžiaus pradžioje supaprastintą šio žaidimo versiją kinų imigrantai išplatino JAV. O per porą paskutiniųjų dešimtmečių šis žaidimas išpopuliarėjo visame pasaulyje.

GALITE LAIMĖTI NET 200 000 LT!

Keno - tai kasdieninis žaidimas, kurį galima žaisti nuo pirmadienio iki šeštadienio.

Lošimai vyksta per LRT
pirmadieniais-šeštadieniais, 20.25 val.

Lošimų metu iškrenta 20 laimingų skaičių iš 60.
Jums reikia atspėti nuo 2 iki 10 skaičių. Kuo daugiau atspėjate, tuo daugiau laimite.

Fiksuotos bilieto kainos nėra - žaisdami patys pasirenkate, kokia suma rizikuosite.

Galite statyti nuo 50 ct
(0,14 €) iki 20 Lt (5,79 €). Kuo daugiau statote, tuo daugiau laimite.

Didžiausia suma, kurią galite laimėti pastatę 50 ct        (0,14 €), yra 5000 Lt; pastatę 20 Lt (5,79 €) galite laimėti
200 000 Lt.Tai vienintelis žaidimas, turintis paguodos prizus: laimėti galite ir neatspėję nė vieno skaičiaus.

Žaisti galima įdomiau >

KAIP APSKAIČIUOTI, KIEK LAIMĖJOTE• Kairiajame stulpelyje susiraskite, kiek skaičių atspėjote, viršutinėje eilėje - kiek norėjote atspėti; ieškokite jų susikirtimo vietos.

• Susikirtimo langelyje esantį skaičių padauginkite iš statytos sumos ir gausite pinigų sumą, kurią laimėjote, išskyrus atvejus, pažymėtus žvaigždute (*).

• Jei neatspėjote nė vieno skaičiaus, žiūrėkite nuliu pažymėtą eilutę.

AR NE PUIKU: NEATSPĖJĘ NĖ VIENO SKAIČIAUS IRGI LAIMITE!

KAIP PASITIKRINTI BILIETĄ

Jūsų bilietą gali automatiškai patikrinti loterijos "Perlas” terminalas. Laiminguosius skaičius skelbia Lietuvos dienraščiai.

KAIP PASIIMTI SAVO LAIMĖJIMĄ

Laimėjimai iki 50 Lt išmokami visose bilietų pardavimo vietose.

51-500 Lt išmokama, jei pardavimo vietos kasoje užtenka pinigų. Jei ne, juos galite atsiimti kitoje parduotuvėje arba atvykti į artimiausią loterijos atstovybę.

501 - 100 000 Lt laimėjimai išmokami loterijos atstovybėse.

Didesnius kaip 100 000 Lt laimėjimus galite atsiimti tik centrinėje loterijos būstinėje Vilniuje, Olimpiečių g. 15, tel.
(8-5) 2 751 751.

Jei pirkote bilietus internetu, laimėjimai iki 3500 Lt bus pervesti į jūsų „žaidėjo sąskaitą“. 3500 Lt ir didesni laimėjimai pervedami į žaidėjo banko sąskaitą, pateikus asmens dokumentą atstovybėje arba centrinėje loterijos būstinėje.

Bilietas galioja ir laimėjimą galite pasiimti per 60 dienų nuo lošimo datos.

BILIETAI PARDUODAMI

„Kenoloto“ bilietus patogiausia pirkti internetu. Čia bilietus galite ir prenumeruoti. Užsiprenumeravę bilietus nepraleisite nė vieno lošimo, o bilietus su jūsų pasirinktais arba kompiuterio parinktais skaičiais gausite jūsų nurodytu laiku visą prenumeratos laikotarpį.

„Kenoloto“ bilietus parduoda ir loterijos „Perlas“ terminalai. Bilietus galima pirkti pirmadieniais-šeštadieniais iki 19:50 val. Nuo 22 val. bilietus galima pirkti kitam lošimui. Sekmadieniais bilietų prekyba vyksta visą dieną.

LOTERIJOS TAISYKLĖS

Šis informacinis puslapis nėra oficialus žaidimo taisyklių dokumentas - tai tik jo santrauka. Oficialus žaidimo taisyklių tekstas saugomas “Olifėjos” būstinėje.