Kraunasi...

Laimingas loterijos bilietas du mėnesius iškabėjo magnetuku prikabintas prie šaldytuvo

Loterijoje „EuroMillions“ 1 mln. svarų sterlingų laimėjusi britų pora tai sužinojo tik po daugiau nei dviejų mėnesių, nes visą tą laiką laimingasis bilietas kabėjo magnetuku prikabintas prie šaldytuvo, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

46 metų Alanas ir 45 metų Kim Eliot kiekvieną dieną vaikščiojo pro kabantį loterijos bilietą nežinodami, jog jo dėka jie kovą laimėjo aukso puodą. Tai pora sužinojo tik praėjusį penktadienį, kai Alanas prisiminė patikrinti kelis senus loterijos bilietus. Dėl vėlavimo atsiimti laimėjimą pora turės sumokėti pusaštunto tūkstančio svarų. Laimėtus pinigus Alanas ir Kim ketina leisti kelionėms ir naujam automobiliui „Range Rover“.

Vyras pasakojo pagalvojęs, kad kioskininkas juokauja, kai ji pasakė, jog jis laimėjo milijoną. „Mes visuomet geraširdiškai pajuokaujam. Tuomet buvau atsinešęs septynis ar aštuonis loterijos bilietus. Jis visus juos patikrino ir pasakė: „Sveikinu, laimėjote vieną milijoną svarų“. Maniau, kad jis juokauja, nes iki šiol nesu ir penkių pensų laimėjęs“, – pasakojo Alanas.

„Kaip keista, kad tas bilietas vis laiką buvo mums panosei. Gaila, kad Alanas nepatikrino jo anksčiau. Tikrai būčiau norėjusi apie laimėjimą sužinoti anksčiau“, – juokavo Kim.

15min.lt informacija