Kraunasi...

Sutuoktinio palikta imigrantė loterijoje laimėjo beveik 22 milijonus JAV dolerių

Kai šaltkalvis Jamie Eisel nusprendė palikti savo trijų vaikų motiną, jis nesitikėjo, jog netrukus buvusi jo sutuoktinė mėgausis milijonierės statusu. Imigrantė iš Airijos šventiniu laikotarpiu praturtėjo 21.5 milijono JAV dolerių.

Niujorke įsikūrusi pora oficialiai išsiskyrė praėjusią vasarą. Keturiasdešimtmetė Patricia itin išgyveno dėl skyrybų, kai tuo tarpu buvęs jos sutuoktinis iš karto pasinėrė į naujus romantinius santykius.

"Planavau Kalėdas sutikti gimtojoje Airijoje kartu su savo šeima, tačiau dėl prastų oro sąlygų lėktuvo skrydis buvo atšauktas. Iš karto po to nusipirkau laimingąjį bilietą, - kalbėjo airė. - Sausio viduryje man galiausiai pavyko aplankyti savo tėvus ir du brolius, kartu su jais atšvęsti beveik 22 milijonų JAV dolerių vertės laimėjimą".

Pastaruosius penkiolika metų JAV gyvenanti imigrantė augina tris sūnus - devynerių metų Cory, septynerių metų Ryan ir ketverių metukų Liam. Moters tikinimu, barmenės pareigų ji nesiruošia atsisakyti.

"Gyvenimo būdo nekeisiu, o ir pati nesiruošiu tapti kitokia. Visada mylėjau vaikus, mėgau bendrauti su žmonėmis, rūpintis namais. Tai darysiu ir toliau. Žinoma, dėl finansinių reikalų man jau nebeteks nerimauti", - juokėsi ji.

alietuvis.com