Kraunasi...

Loterijos laimėtojas – senukas.

Kartais sėkmė nusišypso tik gyvenimo saulėlydyje. Būtent taip nutiko 84 metų amerikiečiui. Į pensiją išėjęs elektrikas iš JAV Misūrio valstijos per loteriją „Powerball“ laimėjo 254 mln. Dolerių (apie 675,6 mln. Litų).
84 metų Jamesas Wilsonas, Antrojo pasaulinio karo veteranas iš Sent Luiso, laimingą keliose valstijose vykstančios loterijos bilietą nusipirko maždaug valandai iki numerių traukimo sausio 24 d.
J.Wilsonas parduotuvėje paprašė bilieto už 5 dolerius. Tačiau pardavėjas užsiminė, kad yra kitokių po 5 dolerius kainuojančių tos pačios loterijos „Quick Pick“ bilietų, ant kurių jau išspausdinti kompiuterio parinkti skaičiai. J.Wilsonas sutiko ir nusipirko tokį bilietą, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, buvo vienintelis laimingas.
Loteriją organizuojanti kompanija nurodė, kad tai buvo dešimtas pagal dydį Aukso puodas visame pasaulyje, laimėtas su vieninteliu bilietu.
J.Wilsonas ir jo 79 metų žmona Sherley turi tris suaugusius sūnus - 59 metų Jamesą, 54 metų Williams ir 53 metų Terrilą.
Šeima daug metų perka loterijos bilietus ir yra susitarusi, kad dalysis laimėjimu. „Mes visi perkame „Powerball“ bilietus, tačiau mama ir tėtis juos perka tik tuomet, kai aukso puodas būna didelis“,- sakė Twerrilas Vilsonas. „Manau, jog tai – pirmasis bilietas, kurį nusipirkome per pastaruosius šešis mėnesius. Jis mums visiems tekainavo po vieną dolerį“,- tvirtino jauniausias sūnus.

Lietuvos rytas, 2007 01 31