Kraunasi...  
„Eurojackpot“ – tai tarptautinė loterija, kurioje 14-os šalių žaidėjai varžosi dėl Eurojackpoto – prizo, kuris gali užaugti iki 310 milijonų litų. Tai didžiausias prizas Lietuvoje ir daugelyje kitų šalių.

Išskirtinis žaidimo bruožas yra tai, kad Eurojackpotas niekada nebūna mažesnis nei 34,5 milijono litų. Tiek laimėti galite kiekvieną penktadienį – „Eurojackpot“ lošimo dieną.

Nuo 2012-ųjų žaidime dalyvauja Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Olandijos, Danijos, Suomijos, Estijos ir Slovėnijos žaidėjai. 2013 m. prie loterijos prisijungė Norvegija, Švedija, Islandija, Kroatija, Latvija ir Lietuva.

KAIP ŽAISTI


Jums reikia išsirinkti:

5 skaičius iš 50 pagrindinių
2 skaičius iš 8 papildomų

1. Juodu arba mėlynu rašikliu užbraukite pasirinktus skaičius lošimo kortelėje. Braukite tik vertikaliu brūkšniu.

2. Paduokite kortelę prie terminalo dirbančiai pardavėjai. Sumokėkite pinigus ir paimkite bilietą.

3. Saugokite bilietą ir, įvykus tiražui, jį patikrinkite.

4. Jei padarėte klaidą, užbraukite langelį „KLAIDA“ ir kompiuteris praleis šį derinį. Padarytų klaidų netrinkite ir netaisykite.

5. Jeigu skaičių pats rinktis nenorite, atsitiktinius skaičius jums gali parinkti kompiuteris. Paprašykite pardavėjos bilieto „Bim-bam“.
KIEK KAINUOJA


„Eurojackpot“ bilietas su vienu skaičių deriniu vienam tiražui kainuoja 7 Lt (2,03 €). Žaidimo kortelės žaidimo vietose duodamos nemokamai. Žaidimo kortelėje išspausdintos trys lentelės. Kiekviena jų skirta vienam skaičių deriniui. Jei užbraukėte tris lenteles (derinius) vienam tiražui, bilietas kainuos 21 Lt (6,08 €).

BILIETAS KELIEMS TIRAŽAMS

Galima nusipirkti bilietą keliems tiražams (nuo 1 iki 8). Bilieto kaina padidėja priklausomai nuo tiražų skaičiaus. Pavyzdžiui: jeigu jūs užpildėte dvi lenteles (pažymėjote du derinius) vienam tiražui, bilietas kainuos 14 Lt (4,05 €); jeigu su šiais deriniais norite žaisti 4 tiražuose, bilietas kainuos 56 Lt (16,22 €).

BILIETŲ PARDAVIMAS

„Eurojackpot“ bilietus galite pirkti per loterijos „Perlas“ terminalus
ir internetu.

Terminalai bilietus parduoda kiekvieną savaitės dieną, visą parduotuvės darbo laiką.

Internetu bilietus įsigyti galite bet kuriuo paros metu, išskyrus valandą po vidurnakčio, kai sistema tikrina bilietus.

Lošimo dieną, penktadienį, bilietų pardavimas ir terminaluose, ir internete stabdomas 19.30 val.


Internetu bilietus galite ne tik pirkti, bet ir prenumeruoti. Užsiprenumeravę bilietus nepraleisite nė vieno lošimo, o bilietus su jūsų pasirinktais ar kompiuterio parinktais skaičiais gausite jūsų nurodytomis dienomis visą prenumeratos laikotarpį.KIEK GALIMA LAIMĖTI


Didžiausią prizą – Eurojackpotą – laimi tas, kuris atspėja visus skaičius. Jei šio prizo niekas nelaimi, jis pereina į kitą lošimą ir lieka augti tol, kol kas nors jį laimi. Jei Eurojackpotą laimi du ar daugiau žaidėjų, jie pasidalija laimėjimo sumą po lygiai. Iš viso žaidime yra 12 prizų kategorijų. Augantis (kaupiamasis) prizas yra tik Eurojackpotas. Visi kiti prizai yra ne kaupiamieji. Jie kinta priklausomai nuo parduotų bilietų kiekio ir laimėtojų skaičiaus.

Žemiau lentelėje pateikti apytiksliai prizų dydžiai:Loterijos prizų fondą sudaro 50% nominalios bilietų vertės.

LOŠIMAS


„Eurojackpot“ laimingų skaičių traukimas vyksta penktadienį 22 val. Helsinkyje, stebint Suomijos lošimų priežiūros komisijai. Lošimo įrašas siunčiamas į visas šalis. Lietuvoje jis transliuojamas šeštadienį, 19.30 per TV3.

Visų laidų archyvą rasite čia.
Laimingi skaičiai tą pačią naktį po lošimo skelbiami čia.

KUR PASITIKRINTI BILIETĄ

Skiltyse Bilietų tikrinimas arba Laimingų skaičių archyvas;
Artimiausiame „Perlo“ terminale;
Laiminguosius skaičius skelbia Lietuvos dienraščiai;
Internetu pirkti bilietai patikrinami automatiškai, o laimėtojai
   informuojami el. paštu.


KAIP ATSIIMTI LAIMĖJIMUS

Bilietas galioja ir laimėjimą galite atsiimti per 60 dienų nuo lošimo datos.

Iki 50 Lt išmokama visose bilietų pardavimo vietose.

51-500 Lt išmokama, jei pardavimo vietos kasoje užtenka pinigų. Jei ne, juos galite atsiimti kitoje parduotuvėje arba atvykti į artimiausią loterijos atstovybę.

501-100 000 Lt laimėjimai išduodami loterijos atstovybėse.

Didesnius kaip 100 000 Lt laimėjimus galima atsiimti tik centrinėje
loterijos būstinėje Vilniuje, Olimpiečių g. 15.

Jei pirkote bilietus internetu, laimėjimai iki 3500 Lt bus pervesti į jūsų „žaidėjo sąskaitą“. 3500 Lt ir didesni laimėjimai pervedami į žaidėjo banko sąskaitą, pateikus asmens dokumentą atstovybėje arba centrinėje loterijos būstinėje.

Prieš vykdami į atstovybes arba centrinę loterijos būstinę telefonu
(8-5) 2 751 751 susitarkite dėl atvykimo laiko.

KIEK LAIKO GALIOJA BILIETAS

Bilietas galioja ir laimėjimą galite atsiimti per 60 dienų nuo lošimo datos. Laimėjimai išmokami tik pateikus bilietą, todėl rūpestingai jį saugokite. Niekada nelyginkite bilieto lygintuvu – jį nepataisomai sugadinsite. Jei bilietą pirkote internetu, atsiimant laimėjimą jo pateikti nereikia.

LOTERIJOS TAISYKLĖS

Šis informacinis puslapis nėra oficialus žaidimo taisyklių dokumentas
– tai tik jo santrauka. Oficialus žaidimo taisyklių tekstas
saugomas UAB „Olifėja“ būstinėje.