Kraunasi...

Pasirinkite žaidimą:
Teleloto
Tiražo nr.
Bilieto nr.
Prizus pristatome į namus >

2014-09-28

Žinių archyvas
122 532 LT LAIMĖJUSI KAUNIETĖ BUVO PAMIRŠUSI PATIKRINTI BILIETĄ

Į loteriją kreipėsi antrosios Vikingų loto“ prizo „5+“ dalies laimėtoja – tai buvusi inžinierė iš Kauno. Ji, kaip ir dar vienas kaunietis, rugsėjo 10 d. lošime laimėjo 122 532 Lt. Moteris net dvi savaites nesikreipė į loteriją, nes buvo pamiršusi patikrinti bilietą. „Aš laidos niekada nežiūriu, visada bilietus tikrinu internetu, bet tąkart jį tiesiog palikau kišenėje, o prisiminiau tik po kurio laiko“, - pasakojo moteris. Daugiau >

AUTOMOBILIAI TELELOTO ŽAIDĖJAMS
Pirmasis „Teleloto“ banko žaidime prie seifų stojo Konstantin Sinicyn iš Klaipėdos. Daug nedvejojęs vyras pasirinko penktu numeriu pažymėtą seifą. Klaipėdiškis nesusigundė laidos vedėjo pasiūlytais 10 000 Lt ir laimėjo automobilį „VW Polo“.

Automobilis „Opel Corsa“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0370469. Bilietas pirktas Radviliškyje, parduotuvėje "Norfa" (Taikos g. 9).

Automobilį „Hyundai i20“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0328159. Bilietas pirktas Alytuje, parduotuvėje "Iki" (Juozapavičiaus g. 13).

Automobilį „Ford Fiesta“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0475939. Bilietas pirktas Kaune, parduotuvėje "Maxima" (Šarkuvos g. 1 A).

Kvietimus į TV studiją laimėjo žaidėjai, kurių
bil. Nr.: 049*520, 013*994, 043*672.Automobilį „Hyundai i20“ prieš savaitę laimėjo tautodailininkė Elvyra Balčiūnienė iš Kauno. Moteris prieš savaitę buvo laimėjusi eilutę, už kurią gautus pinigus iškeitė į naują bilietą. „Gerai, kad tąkart nepaėmiau tų dviejų litų“, - džiūgavo moteris. Apie laimėtą automobilį Elvyra gali pasakyti tik gera: „Nebloga komplektacija ir automobilio išvaizda daili“.Automobilį „Škoda Fabia“ laimėjo statybininkas Juzef Olenskij iš Vilniaus. Sekmadienio lošimui jis turėjo du bilietus. „Žiūrėjau laidą ir pamačius, kad bilieto numeris sutampa, net rankos ėmė drebėti“, - pasakojo vyras. Per gyvenimą Juzefas yra turėjęs dešimt automobilių, bet naujo kol kas nevairavo. Vilnietis kaip tik šiuo metu ieškojo automobilio, bet brangesnės nei keli tūkstančiai litų pirkti neplanavo.

59 349 LT PASIDALINO TRYS ŽAIDĖJAI

Sekmadienį žaidėjai varžėsi dėl Aukso puodo, kuriame buvo 1 000 000 Lt. Išriedėjus auksiniam – 47-ajam – kamuoliukui paaiškėjo, kad Aukso puodo niekas nelaimėjo. Teleloto didįjį prizą – 59 349 Lt – pasidalino trys žaidėjai. Kiekvienas gavo po 19 783 Lt. Jie bilietus pirko Skaudvilėje, Norvilo parduotuvėje (Liaudies a. 14), Klaipėdoje, Naujajame turguje (Taikos pr. 80), o trečiasis žaidėjas bilietą pirko internetu.

77 100 LT LAIMĖJO TELELOTO STUDIJOJE

„Auksinio drakono“ žaidime dalyvavo niekur nedirbanti kaunietė Svetlana Lukoševičienė. Moteris taip džiaugėsi galimybe žaisti, kad tikino būtinai eisianti iki galo, bet po keturių ėjimų su 13 700 Lt sąskaitoje, ji nusprendė paklausyti vyro patarimo ir žaidimą sustabdė. Jei būtų žaidusi iki galo, visus pinigus būtų sudeginusi iki 600 Lt.

Tą patį vakarą į kovą dėl „Auksinio drakono“ turtų stojo prekybininkė Vida Rožienė iš Ukmergės. Po pirmų trijų ėjimų ji turėjo 5700 Lt. Ji tęsė žaidimą ketvirtuoju ėjimu padidindama sumą iki 7400 Lt. Penktuoju ėjimu moteris sumą padalino perpus, o paskutiniuoju vėl padidino iki jau turėtų 7400 Lt.


Vairuotoju dirbantis Jonas Radvilavičius iš Lazdijų sakė mašiną turintis, bet naujesnis automobilis tikrai būtų ne pro šalį. Vis dėlto, sulaukęs 12 000 Lt pasiūlymo vyras nusprendė paimti pinigus. Seife buvo automobilis „Opel Corsa“, kuris iškeliavo žaidėjams į namus.


Neįgalų vyrą namuose slauganti pensininkė Vidita Mastauskienė iš Kauno sakė, kad džiaugsis bet kuo – ir automobiliu, ir pinigais. Sulaukusi 12 000 Lt pasiūlymo ji nusprendė pasiimti pinigus. Sprendimas buvo teisingas, nes seife buvo 1000 Lt.Ūkininkas Raimondas Mačys iš Kelmės sulaukęs paties pirmojo laidos vedėjo pasiūlymo – 12 000 Lt – nė nemirktelėjęs pasirinko pinigus. Seife buvo automobilis „Hyundai i20“, kuris atiteko žaidėjui namuose.
20 000 Lt pasidalino keturi juodą spalvą pasirinkę žaidėjai: Roma Aleksandravičienė iš Kauno, Gintautas Banys iš Vilniaus, Lina Mikelionienė iš Druskininkų ir Vidmantas Rumbutis iš Klaipėdos rajono.

59 549 LT – NAMŲ ŠEIMININKEI IŠ LAZDIJŲ RAJONO

59 540 Lt – prieš savaitę laimėtą „Teleloto“ didįjį prizą – atsiėmė namų šeimininkė iš Lazdijų rajono, Veisiejų. Sekmadienio lošimui ji pirko vieną bilietą, nors laimėti visai nesitikėjo. Moteris šiuo metu neturi darbo, todėl laimėjimas šeimai bus labai naudingas. Kur išleis pinigus, ji dar tiksliai nenusprendė, pradžiai nori pasitarti su šeima. Greičiausiai laimėtoja remontuos nuosavą namą ir pirks buitinės technikos.

LIETUVIS VIKINGŲ LOTO LAIMĖJO 49 418 LT

1124-ajame „Vikingų loto“ žaidime nei aukso puodo, kuriame buvo
27 665 904, nei didžiojo prizo - 
2 262 347 Lt - niekas nelaimėjo.

Lietuvoje vienas žaidėjas atspėjo penkis pagrindinius ir papildomą skaičių ir laimėjo 49 418 Lt. Jis laimingą bilietą pirko Kaune, parduotuvėje "Iki" (Kovo 11-osios g. 22). Dar šeši žaidėjai atspėjo 5 pagrindinius skaičius ir laimėjo po 4583 Lt. Vienas iš jų bilietą pirko internetu. Dar beveik 18 tūkstančių žaidėjų pasidalino smulkesnius prizus. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >>


87-OJO EUROJACKPOT LOŠIMO REZULTATAI

87-ojo „Eurojackpot“ tiražo pagrindinis prizas buvo 42 086 155 Lt. Nė vienoje iš 14-os šalių šio prizo laimėtojų neatsirado, todėl jis liko augti. Niekas neatspėjo ir penkių pagrindinių ir vieno papildomo skaičiaus. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >>

KETVIRTĮ MILIJONO LITŲ LAIMĖJĘS VERSLININKAS IŠLAIDAUS TIK SULAUKĘS EURO

Su momentinės loterijos bilietu „Pinigai pinigai pinigai“ 250 000 Lt laimėjo verslininkas iš Palangos. Sportu besidomintis ir jį remiantis pusamžis vyras prasitarė, kad pinigų loterijos bilietams negaili – jiems per savaitę išleidžia po šimtą ar daugiau litų. Daugiau >>

RUGSĖJO 29 D. LOTERIJOS 1634 LAIMĖTOJAI

Piniginius prizus po 5 000 Lt laimėjo keturi žaidėjai. Pardavėja Edita Zaleckienė iš Panevėžio pinigus išleis šeimos gerovei, verslininkas  Virginijus Varnelis iš Plungės keliaus į Paryžių, įmonės direktorius Marijonas Klebonas iš Panevėžio remontuos namą, o Paulius Navickas iš Kauno laimėjimą laikys sąskaitoje.