Kraunasi...Pasirinkite žaidimą:
Prizus pristatome į namus >

2015-11-22

Žinių archyvas

28 546 EUR DIDĮJĮ PRIZĄ PASIDALINO DVIESE

Sekmadienį žaidėjai varžėsi dėl Aukso puodo, kuriame buvo daugiau nei 250 000 Eur. Išriedėjus auksiniam – 47-ajam – kamuoliukui paaiškėjo, kad Aukso puodo niekas nelaimėjo. „Teleloto“ Didįjį prizą – 28 546 Eur pasidalino du  žaidėjai.

Pirmojo atsinaujinusio „Teleloto“ žaidimo Didįjį prizą – 31 452 Eur – pasidalino šeši žaidėjai. Pirmoji laimėtoja – senjora iš Vilniaus, „Teleloto” žaidimą žiūrėjusi su bilietu rankoje. Antroji – buvusi medikė iš Vilniaus. Moteris šiuo metu nedirba, tad laimėtus pinigus skirs pragyvenimui. Dar vienas Didžiojo prizo laimėtojas – senjoras iš Panevėžio, dalį laimėjimo paskirs labdarai, o kitą – pridės prie pensijos. Ketvirtoji laimėtoja – slaugytoja iš Vilniaus. Ji už laimėtus pinigus važiuos išsvajotų atostogų. Penktasis didžiojo prizo laimėtojas išpildys žmonos svajonę pakeliauti, o likusius pinigus skirs artėjančioms šventėms ir buičiai. Šeštasis laimėtojas į loteriją nesikreipė.

AUTOMOBILIAI „TELELOTO“ ŽAIDĖJAMS

Automobilį „Renault Capture“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0259321. Bilietas pirktas internetu.

Automobilį „Citroen C-Elysee“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0656230. Bilietas pirktas Panevėžyje, parduotuvėje "Senukai" (Darbo a. 7).

Automobilį „Hyundai i20“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0276257. Bilietas pirktas Varėnoje, parduotuvėje "Maxima" (Savanorių g. 5).

Automobilį „Fiat Punto“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0317254. Bilietas pirktas Širvintose, parduotuvėje "Maxima" (Plento g. 60 A).

Automobilį „Nissan Note“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0556228. Bilietas pirktas Vilniuje, parduotuvėje "Maxima" (Savanorių pr. 247).

Automobilį „Ford Fiesta“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0184390. Bilietas pirktas Barzduose, UAB "Gulbelė" parduotuvėje (Nepriklausomybės g. 17).

Automobilį „Mitsubishi Space Star“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0104483. Bilietas pirktas Ukmergėje, parduotuvėje "Maxima" (Žiedo g. 1)

Automobilį „Renault Clio“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0106806. Bilietas pirktas Jonavoje, parduotuvėje "Iki" (Chemikų g. 1).

2000 Eur laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0414870.
3500 Eur laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0505929.

Pakvietimai į TV laidą:
033*426; 047*040; 056*289; 047*545.Prieš savaitę laimėtą automobilį „Nissan Note“ atsiėmė laimėtojos pardavėjos-konsultantės Gretos Gečevskos pusbrolis iš Vilniaus raj. Žaidėja prisipažino, kad „Teleloto“ bilietus dažniausiai perka jos mama. „Sekmadienį mama ir žiūrėjo laidą, tačiau atidžiai bilieto netikrino. Aš patikrinau po žaidimo ir sužinojau džiugią naujieną“, - apie laimėjimą pasakojo Greta. Iki šiol mergina automobilio neturėjo.Automobilį „Renault Clio“ laimėjo senjoras Vytautas Sikarskas iš Panevėžio. Prieš dvi savaites vyras užlaimėtą užbrauktų kampų sumą nusipirko bilietą atsinaujinusiam „Teleloto“ žaidimui. „Žaidžiu nuo pat pradžių ir visą laiką tikėdavausi laimėti didesnį prizą. Šįkart pirmą sykį ničnieko nesitikėjau ir štai – laimėjau atuomobilį!”, - linksmai pasakojo „Renault Clio“ laimėtojas.Automobilį „Renault Clio“ laimėjo statybininkas Aleksandras Lavrinovas iš Vilniaus. Ištikimas „Teleloto“ žaidėjas yra ne nekartą užbraukęs kampus, eilutę, įstrižaines, o šis – pirmas toks didelis laimėjimas. „Visada perku bilietus, o šįkart pirkdamas dar pamačiau atsinaujinusio Teleloto akciją, tačiau pernelyg nesitikėjau“, - pasakojo „Renault Clio“ laimėtojas.Automobilį „Fiat Punto“ laimėjo Andrius Verksnys iš Vilniaus. Šiuo metu jis vairuoja „Mazda“ markės automobilį, o ką darys su naujuoju – dar nesugalvojo. „Laimėjimas nenustebino, žinojau, kad laimėsiu. Turiu labai stiprią nuojautą“, – įspūdžiais dalijosi laimėtojas. Automobilį „Opel Insignia“ laimėjo Renata Rutkauskienė iš Marijampolės. Šiuo metu moteris augina vaikus, o laimingą bilietą gavo dovanų iš tėčio, kuris „Teleloto“ žaidžia jau seniai. Renata labai džiaugiasi laimėjimu ir žada pati vairuoti naująjį automobilį. Automobilį „Citroen C-Elysee“ laimėjo admininstratorė Rasa Dobrovolskienė iš Šiaulių. Sekmadienio žaidimui ji turėjo 2 bilietus, kuriuos patikrino internetu. Rasa su vyru šiuo metu pakaitomis vairuoja 16-os metų „Opelį“. Moteris sako, kad dabar senasis automobilis teks vyrui, o pati sės prie naujojo „Citroen“ vairo.Japoniškos kokybės „Toyota Aygo“ atiteko įmonės direktorei Mildai Zubernienei iš Palangos. Ji automobilį laimėjo su mamos dovanotu bilietu. Mildos šeimoje iki šiol buvo du „Toyota“ markės automobiliai, o dabar šeima džiaugiasi savo mašinų parką papildžiusi trečiuoju.Automobilį "Ford Fiesta" atsiėmė Egidijus Kalvaitis.

„SĖKMĖS SPALVOS“ ŽAIDĖJAMS  - 6750 EUR

Dėl piniginių prizų žaidime „Sėkmės spalva“ varžosi penki žaidėjai. Pirmame etape žaidėjams spalvos priskiriamos, vėliau jie spalvas renkasi patys. Riedant kamuoliukams žaidėjai bando spėti jų spalvas ir laimėti pinigines sumas nuo 500 Eur iki 1500 Eur. Už pirmą teisingai atspėtą spalvą skiriama 500 Eur, už antrą - 750 Eur, už trečią - 1000 Eur, už ketvirtą 1250 Eur ir už penktą - 1500 Eur.

Šį sekmadienį labiausiai pasisekė statybų versle dirbančiam vilniečiui Tomui Petrukanec, laimėjusiam 2000 Eur ir sandėlininkui Dainiui Sandai, taip pat iš Vilniaus. Žaidėjui, atspėjus dviejų kamuoliukų spalvas, atiteko 2000 Eur. 1250 Eur savo kišenę papildė ir „Sėkmės spalvos“ žaidėja valstybės tarnautoja Gražina Tarakevičienė iš Vilniaus. Su 1000 Eur į namus išvyko buvęs vairuotojas Rimantas Šimonis iš Biržų raj. O studentas Arnoldas Raštikis iš Kėdainių raj. laimėjo 500 Eur.

DU „LAIMĖS LAIPTŲ“ ŽAIDĖJAI LAIMĖJO 3900 EUR

„Laimės laiptais“ sėkmės link kopė studentas Benas Jasevičius iš Šiaulių. Po pirmųjų trijų privalomų ėjimų vaikinas sąskaitoje sukaupė 1100 Eur. Žaidėjas nusprendė toliau žengti ir penktąjį, ir šeštąjį kartą. Po jų turėjo 3600 Eur ir, pasitaręs su tėčiu, žaidimą nusprendė baigti.


Antrasis „Laimės laiptų“ žaidėjas – buvęs vairuotojas Zenius Narbutavičius iš Vilkaviškio raj. Po pirmųjų trijų privalomų ėjimų vyras turėjo 500 Eur. Surizikavęs žaisti toliau, žengė likusiu tris ėjimus ir namo išvyko su 300 Eur.
„FORTŪNOS RATO“ ŽAIDĖJAMS – AUTOMOBILIAI IR PINIGAI

Šiame žaidime kiekvienas iš trijų žaidėjų turi du šansus pasukti ratą. Pirmą kartą pasukęs ratą jis turi apsispręsti – rinktis atsisukusį prizą, esantį priešais jį arba prizą, esantį kitoje rato pusėje. Taip pat žaidėjas turi teisę rizikuoti ir pasukti ratą antrąjį kartą. Jei žaidėjas nusprendžia rizikuoti ir pasukti ratą dar kartą – jis rinkis nebegali ir laimi tą prizą, kuris atsisuka.Pirmoji „Fortūnos ratą“ pasuko namų šeimininkė Kristina Žitkienė iš Alytaus, į studiją atvykusi su puikia palaikymo komanda – sūnumi ir sūnėnu. Priešais Kristiną sustojo raudonos spalvos dėžutė, kuri buvo uždaryta. Kitoje stalo pusėje buvusi dėžutė taip pat buvo uždaryta. Moteris pasirinko arčiau jos esančią dėžutę, ją atidariusi laimėjo automobilį „Renault Clio“. Kitoje rato pusėje buvusioje dėžutėje taip pat slėpėsi automobilis „Ford Fiesta“, kuris iškeliavo žaidėjams į namus.Antrasis „Fortūnos rato“ žaidėjas – reklamos dizaineris Aurimas Simanavičius iš Jonavos. Jis išsuko geltonos spalvos dėžutes. Atidaręs pasirinktąją – nesuklydo, nes ten rado automobilį „Toyota Aygo“. Kitoje dėžutėje buvo 2000 Eur, kurie iškeliavo žaidėjams į namus.

Trečiasis „Fortūnos ratą“ suko transporto srityje dirbantis Mindaugas Petrauskis iš Vilniaus. Prieš jį atsisuko mėlynos spalvos dėžutės. Žaidėjas atsisakė sukti ratą darsyk ir atidarė arčiausiai jo esančią mėlynąją dėžutę, kurioje buvo 500 Eur. Kitoje tos pačios spalvos dėžutėje slėpėsi 3500 Eur, kurie iškeliavo žaidėjams į namus.

6000 EUR „DEGANČIOS LINIJOS“ ŽAIDĖJAMS

Nuskambėjus skambučiui visi studijos žaidėjai išsirikiavo prie „Degančios linijos“. Prieš išriedant sekančiam kamuoliukui jie turėjo apsispręsti, ar žengti žingsnį nuo pakylos ir tikėtis, kad su šiuo kamuoliuku bus užbraukta visa lentelė. Šįkart laimingąjį kamuoliuką atspėjo per liniją nužengę trys žaidėjai. 6000 Eur pasidalino Bernadita Pauliukienė iš Panevėžio, Kristina Žitkienė iš Alytaus ir Michail Koinov iš Vilniaus. 

1185-OJO VIKINGŲ LOTO LOŠIMO REZULTATAI

1185-ajame „Vikingų loto" tiraže auksinis skaičius neiškrito ir Aukso puodo, kuriame buvo 4 735 392 Eur, niekas nelaimėjo. Niekas nelaimėjo ir rekordo siekiančio Auksinio prizo, kuriame buvo 490 100 Eur. Lietuvoje 6 žaidėjai atspėjo 5 skaičius ir pasidalino po 1020 Eur, o smulkesnius prizus pasidalino virš 18 tūkstančių žaidėjų. 

Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >

147-OJO „EUROJACKPOT“ LOŠIMO REZULTATAI

147-ojo„Eurojackpot“ tiražo pagrindinis prizas buvo 10 000 000 Eur. Penkių pagrindinių ir dviejų papildomų skaičių niekas neatspėjo. Penkis pagrindinius ir vieną papildomą skaičių atspėjo vienas žaidėjas iš Danijos ir laimėjo 1 016 924 Eur. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >

LAPKRIČIO 23 D. LOTERIJOS 1634 LAIMĖTOJAI

Piniginius prizus po 2500 eurų laimėjo 10 žaidėjų: vamzdžių klojėjas Gintaras Masiulis iš Gargždų, namų šeimininkė Ona Šemetova iš Tauragės, vairuotojas Petras Pūtys iš Varėnos raj., spaustuvės darbuotojas Marijus Svilys iš Kauno, ūkininkas Robertas Šventoraitis iš Jurbarko raj., pašto viršininkė Irena Daukantienė iš Skuodo raj., oro uosto darbuotojas Nikolajus Šarapajevas iš Vilniaus, prekybininkė Jadvyga Markevičienė iš Ukmergės, namų šeimininkė Valerija Judienė iš Plungės ir slaugytoja Laima Burbienė iš Klaipėdos.