Kraunasi...Pasirinkite žaidimą:
Prizus pristatome į namus >

2014-11-16

Žinių archyvas

UŽ LAIMĖTUS 100 000 LT JONAVOJE PIRKS BUTĄ

Su loterijos „Perlas“ momentiniu bilietu „Deimantinis 7“ 100 000 Lt laimėjo pardavėja iš Jonavos. Bilietą ji pirko ir nutrynė toje pat parduotuvėje, kurioje ir dirba. „Buvau atsidėjusi penkis litus, už kuriuos planavau taksi grįžti namo. Bet nesusilaikiau ir nusipirkau bilietą. Jei nebūčiau laimėjusi, būčiau namo parėjusi pėstute“, - juokėsi moteris. Daugiau >


11 022 LT – KELIONEI Į EGZOTIŠKĄ ŠALĮ

Žaisdama „Jėgą-2“ 11 022 Lt laimėjo valstybės tarnautoja iš Palangos. Ji lošimo kortelėje užbraukė vieną skaičių derinį ir nusipirko bilietą aštuoniems lošimams. Antradienio rezultatai moteriai buvo lemtingi – ji atspėjo penkis pagrindinius ir papildomą skaičių. Daugiau >

AUTOMOBILIAI TELELOTO ŽAIDĖJAMS
Iš Tauragės į studiją atvykęs suvirintojas Algimantas Bartkus prie seifų į ilgas derybas nesileido. „Jums, kaip žemiečiui, man tikrai negaila – siūlau 12 000 Lt“, - rėžė laidos vedėjas Vitalijus, kuris pats yra kilęs iš Tauragės. Tačiau Algimanto šie pinigai nesuviliojo, jis pasirinko seifą ir laimėjo jame buvusį automobilį „Ford Fiesta“.Statybų įmonės direktorius Antanas Subačius iš Alytaus sakė, kad jam laimingiausias skaičius – 2, mat yra gimęs 22 dieną. Vyras pasirinko antruoju numeriu pažymėtą seifą ir nesusigundė laidos vedėjo pasiūlytais 12 000 Lt. „Pinigų gali ir iš draugo pasiskolinti, o galimybė žaisti prie seifų ne kasdien pasitaiko“, - sakė Antanas. Jis atidarė seifą ir laimėjo automobilį „Toyota Yaris“.

Automobilį „Ford Fiesta“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0519216. Bilietas pirktas Ukmergėje, parduotuvėje "Maxima" (Žiedo g. 1).

Kvietimus į TV laimėjo žaidėjai, kurių bil. Nr. 026*026, 047*037, 029*894.Prieš savaitę automobilį „Citroën C4 Cactus“ žaisdama namuose laimėjo pardavimų konsultantė Žydrė Šatkuvienė iš Anykščių. Tai jau antrasis „Teleloto“ žaidime moters laimėtas automobilis. Prieš 12 metų žaisdama studijoje prie seifų ji laimėjo „Daewoo Matiz“, o dabar sės prie naujo „Cactus“ vairo. „Vairuoti naują automobilį – didžiulis skirtumas, per tuos dvylika metų neturėjau jokių problemų. Apie netradicinės išvaizdos „Cactusą“ jau skaičiau ir domėjausi – nekantrauju pati išbandyti visus jo privalumus“, - sakė Ž.Šatkuvienė. Žaidėja kiekvienam sekmadieniui nusiperka bent po vieną „Teleloto“ bilietą. „Šįkart laidos nežiūrėjau, bilietą pasitikrinau antradienį internetu. Džiaugsmas buvo nenusakomas“, - pasakojo laimėtoja.


72 780 LT PASIDALINO ŠEŠI ŽAIDĖJAI


Sekmadienį žaidėjai varžėsi dėl Aukso puodo, kuriame buvo 1 000 000 Lt. Išriedėjus auksiniam – 48-ajam – kamuoliukui paaiškėjo, kad milijono niekas nelaimėjo. "Teleloto" didįjį prizą – 72 780 Lt – pasidalino šeši žaidėjai iš Vilniaus, Alytaus, Veisiejų, Nidos, Nemunėlio Radviliškio ir Skuodo. Jie gavo po 12 130 Lt.

50 600 LT LAIMĖJO TELELOTO STUDIJOJE

„Auksinio drakono“ žaidime dalyvavo teisininkė Edita Sibitytė-Peyravi iš Vilniaus. Į studiją su sutuoktiniu atvykusi Edita neslėpė, kad pinigai jai tikrai praverstų, mat netrukus laukia šeimos pagausėjimo. Po pirmų trijų ėjimų moteris savo sąskaitoje turėjo 9400 Lt. Jos vyras primygtinai kartojo, kad tiek pakanka. Edita paklausė jo patarimo. Jei būtų žaidusi toliau, būtų laimėjusi 12 800 Lt.

Tą patį vakarą į kovą dėl „Auksinio drakono“ turtų stojo inžinierė Ieva Anužytė iš Vilniaus. Po pirmų trijų ėjimų ji savo sąskaitoje turėjo 6200 Lt, tačiau nusprendė tęsti žaidimą. Ketvirtuoju ėjimu pridėjusi dar 4000 Lt Ieva sustabdė žaidimą namo išsiveždama 10 200 Lt.Pirmasis prie seifų žaidęs vairuotojas Juozas Makūnas iš Kauno sakė, kad norėtų pasivažinėti nauju automobiliu. Vyras pasirinko trečiuoju numeriu pažymėtą seifą ir neatsisakė minties jo atidaryti, net ir sulaukęs 10 000 Lt pasiūlymo. Atidarius seifą paaiškėjo, kad jame buvo 1000 Lt.


Baldų parduotuvės darbuotoja Diana Urbutienė iš Klaipėdos pati į studiją atvykti negalėjo, tad vietoj savęs „Teleloto“ studijoje žaisti delegavo savo pusseserę Auridą iš Plungės. „Man nurodymai duoti, viską žinau“, - prie seifų drąsiai jautėsi įgaliotinė. Moteris pasirinko septintuoju numeriu pažymėtą seifą ir drąsiai derėjosi. Aurida aiškino, kad laimėtą automobilį būtinai vairuos pati pusseserė. Tačiau sulaukusi 10 000 Lt pasiūlymo ji staiga pareiškė, kad renkasi pinigus. Sprendimas buvo teisingas, nes seife buvo 1000 Lt.

20 000 Lt pasidalino septyni juodą spalvą pasirinkę žaidėjai. Po 2857 Lt gavo: Redas Taujanskas iš Vilkijos, Dzintars Rovė iš Naujosios Akmenės, Kęstutis Vaitkevičius iš Alytaus, Daiva Seiliūtė iš Rokiškio, Mindaugas Stankus iš Kauno, Vilija Stončienė iš Klaipėdos ir Žuan Karlos Petrušonis iš Vilniaus.

62 140 LT - TELELOTO DIDĮJĮ PRIZĄ - ATSIĖMĖ
KAUNIETIS


62 140 Lt – prieš savaitę laimėtą „Teleloto“ didįjį prizą – atsiėmė automechanikas iš Kauno. Vyras prasitarė, kad paskutiniuosius pusę metų nepirko loterijos bilietų. „Buvau nusivylęs, nes nesisekė laimėti“, - sakė jis. Vis dėlto vieną dieną vietoj grąžos parduotuvėje paprašė „Teleloto“ bilieto ir dabar vos tvardo džiaugsmą: „Pasirodo, žmonės sako tiesą: Nežaisi – nelaimėsi“. Už laimėtus pinigus kaunietis planuoja atgaivinti seniau plėtotą automobilių remonto verslą.

1132-OJO VIKINGŲ LOTO LOŠIMO REZULTATAI

1132-ajame „Vikingų loto“ žaidime  aukso puodo, kuriame buvo
9 091 430 Lt, niekas nelaimėjo. Didysis prizas - 2 081 978 Lt - atiteko vienam danui.

Dešimt žaidėjų Lietuvoje atspėjo penkis pagrindinius skaičius ir laimėjo po 2787 Lt. Dar daugiau kaip 18 tūkstančių žaidėjų pasidalino smulkesnius prizus. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >>

1131-OJO VIKINGŲ LOTO LOŠIMO REZULTATAI

1131-ajame „Vikingų loto“ žaidime  aukso puodo, kuriame buvo
11 599 217 Lt, niekas nelaimėjo. Didysis prizas - 6 326 682 Lt - atiteko vienam norvegui.

Vienas žaidėjas Lietuvoje atspėjo penkis pagrindinius ir papildomą skaičių ir laimėjo 49 119 Lt. Jis laimingą bilietą pirko Alytuje, parduotuvėje "Jazminai" (Jotvingių g. 10 B) Dar šeši žaidėjai Lietuvoje atspėjo penkis pagrindinius skaičius ir laimėjo po 4817 Lt. Dar daugiau kaip 18 tūkstančių žaidėjų pasidalino smulkesnius prizus. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >>

94-OJO EUROJACKPOT LOŠIMO REZULTATAI

94-ojo „Eurojackpot“ tiražo pagrindinis prizas buvo 117 089 271 Lt. Nė vienoje iš 14-os šalių šio prizo laimėtojų neatsirado, todėl jis liko augti. Niekas neatspėjo ir penkių pagrindinių ir vieno papildomo skaičiaus. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >>

LAPKRIČIO 17 D. LOTERIJOS 1634 LAIMĖTOJAI

"Philips" LED televizorius laimėjo 10 žaidėjų: Algirdas-Petras Rukas iš Tauragės, Rima Pranskevičiūtė iš Vilkaviškio raj., Snieguolė Žižienė iš Druskininkų, Vytautas Vičinas iš Utenos, Stanislovas Jogminas iš Gargždų, Erik Neverkevič iš Vilniaus raj., Alina Anužytė iš Kretingos, Aldona Marijona Venkienė iš Kauno, Kęstutis Švaikauskas iš Kauno, Vaida Auželienė iš Kretingos.