Kraunasi...Pasirinkite žaidimą:
Prizus pristatome į namus >

2015-05-17

Žinių archyvas

ISTORINĖ LIETUVIO SĖKMĖ – SU „EUROJACKPOT“ BILIETU PRATURTĖJO 7,6 MLN. EUR

7 mln. 643 tūkst. eurų arba daugiau kaip 26 mln. litų – tiek pinigų vakar loterijoje „Eurojackpot“ laimėjo žaidėjas su Kaune pirktu bilietu. Tai jau antras solidus lietuvių laimėjimas šioje loterijoje per pastarąsias tris savaites ir didžiausias kada nors Lietuvoje laimėtas loterijos prizas. Skaityti daugiau>

AUTOMOBILIAI TELELOTO ŽAIDĖJAMSTeritorijos tvarkytojas Vladislav Semaško į studiją pateko turėdamas vieną bilietą. Atėjęs prie seifų jis nebuvo apsisprendęs, ko norėtų labiau – pinigų ar automobilio. Pasitaręs su kartu atvykusiu sūnumi, jis numojo ranka į siūlomus 2200 Eur ir atidarė seifą. Sprendimas buvo teisingas – seife buvo automobilis „Ford Fiesta“.Mechanikas Vygaudas Uldukis iš Rokiškio sakė, kad už siūlomus 3000 Eur gal ir galima nusipirkti automobilį, tačiau su nauju – nepalyginsi. Užsispyręs žaidėjas galiausiai numojo į pinigus ranka ir atidarė seifą. Jame buvo automobilis „Ford Fiesta“.

Automobilį „Ford Fiesta“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0378205. Bilietas pirktas Vilniuje, parduotuvėje "Maxima" (Kęstučio g. 37/S.Moniuškos g. 23).

Automobilį „Ford Mondeo“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. Nr. 0475672. Bilietas pirktas Radviliškyje, parduotuvėje "Maxima" (Gedimino g. 42 A).

Kvietimus į TV studiją laimėjo žaidėjai, kurių bil Nr.:
038*672, 035*846, 018*831.

Automobilį „Škoda Rapid“ laimėjo gėlių parduotuvėje dirbanti Ineta Tamašauskaitė iš Šiaulių. Ji turėjo 10 bilietų, tačiau visą savaitę daug keliavo ir nespėjo jų pasitikrinti. Jau kitą sekmadienį moteris braukė skaičius prie televizoriaus su naujo lošimo bilietais. Pamačiusi, kad automobilis liko neatsiimtas, o bilietas pirktas Šiauliuose, ji net nutirpo, prisiminusi, kad turi bilietų ir galėjo prarasti laimėjimą. „Kai paskambinau į loteriją ir man pasakė, kad viskas gerai, kurį laiką paklausta net negalėjau prisiminti savo vardo – toks džiaugsmas buvo“, – pasakojo laimėtoja. Ji kaip tik po kelių dienų ketina laikyti vairavimo egzaminą, tad geresnio laiko laimėti automobilį nė būti negalėjo.

8 160 EUR LAIMĖJO VIENAS ŽAIDĖJAS

Sekmadienį žaidėjai varžėsi dėl Aukso puodo, kuriame buvo 175 230 Eur. Išriedėjus auksiniam – 47-ajam – kamuoliukui paaiškėjo, kad Aukso puodo niekas nelaimėjo. „Teleloto“ Didįjį prizą – 8 160 Eur laimėjo vienas žaidėjas. Bilietas pirktas Alytuje, parduotuvėje "Maxima" (Likiškėlių g. 7).

23 950 EUR LAIMĖJO TELELOTO STUDIJOJE

„Auksinio drakono“ žaidime dalyvavo statybininkas Mindaugas Ryliškis iš Vilniaus. Jis pirmuoju ėjimu išrideno 500 Eur, bet jau antruoju padalino šią sumą pusiau. Kur kas sėkmingesnis buvo trečiasis kauliuko ridenimas, kuriuo žaidėjas prie savo sąskaitos pridėjo 2000 Eur, o ketvirtuoju ją padidino dar 3000 Eur. Turėdamas 5250 Eur, Mindaugas žaidimą sustabdė.

Tą patį vakarą į kovą dėl „Auksinio drakono“ turtų stojo draudimo specialistė Inga Rimienė iš Kauno. Ji po trijų ėjimų turėjo 1600 Eurų ir drąsiai rideno kauliuką ketvirtąjį kartą, kuris žaidėjos sąskaitą papildė dar 2000 Eur. Sėkmingiausias buvo penktasis ėjimas, kuriuo turėtus pinigus padvigubino ir iš viso namo parsivežė 7200 Eur.

Pirmoji „Teleloto banko“ lankytoja buvo valstybės tarnautoja Kristina Verikienė iš Anykščių. Sulaukusi 2000 Eur pasiūlymo ji ilgai dvejojo, ką pasirinkti. Kartu į studiją atvykę artimieji ragino atidaryti seifą, bet Kristina galiausiai paėmė pinigus. Seife buvo automobilis „Ford Fiesta“.Telekomunikacijų specialistas Skirmantas Peteraitis iš Vilniaus sulaukė dosniausio vakaro pasiūlymo 3500 Eur. Nors kartu atvykusio tėčio ir žmonos nuomonės išsiskyrė, Skirmanto pasirinkimas sutapo su žmonos ir jis paėmė pinigus. Seife buvo 300 Eur.


6000 Eur pasidalino du juodą spalvą pasirinkę studijos žaidėjai. Po 3000 Eur gavo Arvydas Anusevičius iš Kauno rajono ir Gvidijus Kūris iš Vilniaus.


7100 EUR LAIMĖJO RADVILIŠKIETĖ

Prieš savaitę „Teleloto“ Didįjį prizą – 7100 Eur – laimėjo šiuo metu namuose sūnų auginanti žaidėja iš Radviliškio. Ji žaidime dalyvauja apie penkerius metus, tačiau didesnių prizų jai iki šiol laimėti neteko. Už laimėtus pinigus ji ketina atnaujinti būstą.

10 000 EUR - KENOLOTO ŽAIDĖJUI IŠ VILNIAUS

6099-ąjame „Kenoloto“ lošime net du žaidėjai laimėjo didžiausius įmanomus prizus pagal pasirinktą bilieto kainą. Abu jie pirko bilietus už 1 Eur ir atspėjo visus pasirinktus skaičius – pirmasis teisingai pasirinko 10 iš 10-ies ir laimėjo 10 000 Eur, antrasis – 9-is iš 9-ių ir laimėjo 4000 Eur. Daugiau >

1158-OJO VIKINGŲ LOTO LOŠIMO REZULTATAI

Trečiadienio vakarą "Vikingų loto" žaidime auksinis skaičius neiškrito ir aukso puodo, kuriame buvo 1 411 114 Eur, niekas nelaimėjo, todėl prizas liko augti. Augti liko ir tik Lietuvos žaidėjams skirtas auksinis prizas -125 100 Eur. Didįjį prizą - 527 589 Eur - pasidalino du norvegai.

3 žaidėjai atspėjo penkis pagrindinius ir vieną papildomą skaičių ir laimėjo po 3498 Eur.  Dar 11 žaidėjų atspėjo penkis pagrindinius skaičius ir laimėjo po 667,5 Eur. Smulkesnius prizus pasidalino daugiau kaip 19 tūkstančių Lietuvos žaidėjų. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >

1157-OJO VIKINGŲ LOTO LOŠIMO REZULTATAI

Trečiadienio vakarą "Vikingų loto" žaidime auksinis skaičius neiškrito ir aukso puodo, kuriame buvo 976 582 Eur, niekas nelaimėjo, todėl prizas liko augti. Augti liko ir tik Lietuvos žaidėjams skirtas auksinis prizas - 100 000 Eur. Didįjį prizą - 532 576 Eur - laimėjo vienas žaidėjas iš Norvegijos.

Dar 15 žaidėjų atspėjo penkis skaičius ir laimėjo po 443 Eur, o smulkesnius prizus pasidalino daugiau kaip 16 tūkstančių Lietuvos žaidėjų. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >

120-OJO „EUROJACKPOT“ LOŠIMO REZULTATAI

120-ojo„Eurojackpot“ tiražo pagrindinis prizas antrą savaitę iš eilės buvo rekordinis 90 000 000 Eur (310 000 000 Lt). Penkis pagrindinius ir du papildomus skaičius atspėjo vienas žaidėjas iš Čekijos ir tapo pirmuoju Eurojackpoto laimėtoju savo šalyje.

Rekordinis buvo ir prizas už penkis pagrindinius ir vieną papildomą skaičių – 22 930 558 Eur. Juos pasidalino trys žaidėjai: vokietis, ispanas ir lietuvis. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >

AUTOMOBILĮ „BMW 316i“ VILNIETIS LAIMĖJO
SU PIRMĄ KARTĄ PIRKTU BILIETUSėkmė iš pirmo karto – taip galima pavadinti finansų specialisto Audriaus Šilgalio patirtį „Eurojackpot“ žaidime. Vilnietis internetu nusipirko savo pirmąjį „Eurojackpot“ bilietą ir tą pačią dieną laimėjo išties prabangų prizą – automobilį „BMW 316i“. Skaityti daugiau>

GEGUŽĖS 18 D. LOTERIJOS 1634 LAIMĖTOJAI

Piniginius prizus po 1000 Eur laimėjo 10 žaidėjų.  Valstybės tarnautoja Audronė Rimkienė iš Skuodo laimėjimą skirs atostogoms, chemijos mokytoja Zofija Jankauskienė iš Kudirkos Naumiesčio pinigus laikys banke, buvusi gamybos skyriaus vyr. dispečerė Stasė Kaminskienė iš Panevėžio pinigus taupys, taksistas Antanas Navikauskas iš Kauno remontuos namą, donatas končius iš Kauno laimėjimą laikys sąskaitoje,  stogdengys Gintaras Gapševičius iš Vilniaus laimėjimą išleis buityje, gamyklos operatorė Laima Ivanauskienė iš Molėtų raj. pinigus laikys sąskaitoje, gamyklos operatorius Saulius Vepštas iš Šiaulių raj. taip pat pinigus laikys banke, pensininkė Vida Jovaišienė iš Radviliškio, pirks vaistų, statybininkas Deimantas Naujelis iš Prienų raj. remontuos namą.