Kraunasi...

Pasirinkite žaidimą:
Prizus pristatome į namus >

2014-04-13

Žinių archyvas
AUTOMOBILIAI TELELOTO ŽAIDĖJAMSAbiturientės Brigitos Jadvygos Pučkutės iš Šiaulių tėvai sulaikę kvapą stebėjo savo dukters derybas prie seifo. Brigita atsisakė 10 000 Lt, atidarė seifą ir laimėjo automobilį „Nissan Note“.Užtikrintai į „Teleloto banką“ žengė buvusi kinematografijos komiteto darbuotoja Janina Pautienienė iš Rokiškio. Ji laidos vedėjo piniginį pasiūlymą atrėmė tvirtai: „Noriu anūkėlei padovanoti automobilį“. Seife buvo automobilis „Toyota Aygo“.Istorijos mokytojas Erikas Gaigalas iš Rokiškio pakvietimą į studiją laimėjo nusipirkęs tik vieną bilietą. Jis nesusiviliojo vienu didžiausių vakaro pasiūlymų – 15 000 Lt ir atidarė seifą. Jame buvo automobilis „Toyota Aygo“.

Automobilį „Toyota Yaris“ laimėjo žaidėjas, kurio bilieto Nr. 0333280. Bilietas pirktas Mažeikiuose, UAB "Grūstė" parduotuvėje (Gamyklos g. 2).

Kvietimus į TV studiją laimėjo žaidėjai, kurių bil. Nr.
003*455, 021*680, 033*905.Automobilį „Fiat Punto“ prieš savaitę laimėjo pardavėja Laima Kymantaitė iš Šakių rajono. „Tikėjausi laimėti bent kelis tūkstančius, apie automobilį net nesvajojau“, - sakė žaidėja. Ji šiuo metu turi daugiau kaip dvidešimties metų senumo „Opelį“, todėl nauja mašina jai būtinai reikalinga. „Senasis jau lopytas sulopytas“, - šmaikštavo laimėtoja.Dar vienas „Fiat Punto“ atiteko prekybos centro vedėjai Laimai Grikštienei iš Telšių. Moteris įsitikinusi, kad laimėjimą jai išpranašavo žvaigždės. „Perskaičiau savo horoskopą. Net dviejuose skirtinguose žurnaluose buvo parašyta, kad man gali pasisekti loterijoje, tad nusipirkau net keturis bilietus“, - sakė L.Grikštienė. Su draugu ir vaikais nauju automobiliu Laima važiuos į gamtą arba prie jūros.Automobilį „Toyota Aygo“ laimėjo mikrobiologė Ona Janutėnienė iš Alytaus. Moteris visada loterijos bilietus pirkdavo maisto prekių parduotuvėse, o šįkart nusprendė jį įsigyti „Senukuose“. Ona laimėjimą padovanos vienturtei dukrai, kuri gegužę švęs savo 40-metį. „Pati nevairuoju ir vyras nevairuoja, tad automobilio niekada ir neturėjome. Jei prireikdavo, paveždavo brolis“, - sakė alytiškė.Automobilį „Nissan Micra“ atsiėmė komunalininkas Marius Maskoliūnas iš Ignalinos rajono. Automobilį laimėjo Mariaus teta ir iškart padovanojo jį sūnėnui. Po dviejų mėnesių Marius švęs savo 22-ąjį gimtadienį. Vairavimo teisių vaikinas dar neturi, bet automobilis bus priežastis pagaliau išlaikyti vairavimo egzaminą. Komunalininku dirbantis Marius nusimano apie automobilius ir jais domisi, nes turi autoremontininko išsilavinimą. Pats loterijoje žaidžia retai, bet dabar žada pabandyti dažniau.

40 900 LT LAIMĖJO TELELOTO STUDIJOJE


„Auksinio drakono“ žaidime dalyvavo administratorė Ilona Vanagienė iš Mažeikių. Antruoju ėjimu turėtus 2500 Lt ji padalino perpus, bet trečiuoju turtus padidino iki 4950 Lt. Moteris tęsė žaidimą ketvirtuoju ėjimu sumą padvigubindama iki 9900 Lt. Penktuoju pridėjusi dar beveik tiek pat ji išmintingai sustabdė žaidimą su        18 900 Lt.

Tą patį vakarą į kovą dėl „Auksinio drakono“ turtų stojo Raudonojo kryžiaus draugijos darbuotoja Janina Latvis iš Vilniaus. Po pirmų trijų ėjimų ji sukaupė 8500 Lt. Moteris nusprendė tęsti žaidimą, bet jau ketvirtuoju ėjimu padalino sumą pusiau. Penktuoju ėjimu sąskaitą papildė iki 6950 Lt, tačiau paskutiniuoju ėjimu sudegino visą turėtą sumą iki 1000 Lt.

Prie seifų zootechnikas Edmundas Urbelis iš Kauno prasitarė, kad savo žmonai, su kuria kartu jau 33 metus, vis dar neša kavą į lovą. Edmundas išsiderėjo 14 000 Lt, tačiau galiausiai jų atsisakė ir atidarė seifą, kuriame buvo 1000 Lt.20 000 Lt pasidalino keturi mėlyną spalvą pasirinkę žaidėjai. Po 5000 Lt gavo Leonas Rimeika iš Klaipėdos rajono, Deividas Rinkauskas iš Utenos, Eligijus Titas iš Kauno ir Viačeslavas Nečeporenko iš Vilniaus.

69 390 Lt – VIENAM ŽAIDĖJUI IŠ KAUNO

Sekmadienį žaidėjai varžėsi dėl Aukso puodo, kuriame buvo vienas milijonas litų. Išriedėjus auksiniam – 47-ajam – kamuoliukui paaiškėjo, kad Aukso puodo niekas nelaimėjo. „Teleloto“ didįjį prizą – 69 390 Lt – laimėjo vienas žaidėjas. Laimingas bilietas pirktas Kaune, parduotuvėje "Iki" (Jotvingių g. 15).

64 578 LT - PENSININKAMS IŠ KAUNO IR KĖDAINIŲ


32 289 Lt – pusę prieš savaitę laimėto „Teleloto“ didžiojo prizo – atsiėmė buvusi auklėtoja, dabar pensininkė iš Kauno rajono. Moteris pasakojo, kad jai užbraukus visą lentelę net skruzdės po kulnus pradėjo bėgioti. „Žinoma, norėjosi milijono, bet toks prizas irgi labai gerai“, - sakė ji.

Moteris užaugino net penkis vaikus ir kaip pati sako, nespėjo užsidirbti didesnės pensijos. Pasitarusi su sūnumi laimėtoja nusprendė, kad šios laimėtos sumos visos iš karto neišleis. „Kas mėnesį pasiimsiu po 400 Lt ir prisidursiu prie pensijos. Taip laimėtų pinigų užteks ilgesniam laikui ir galėsiu gyventi orų pensininko gyvenimą“, - sakė ji.

Antrą „Teleloto“ didžiojo prizo pusę atsiėmė energetikos srityje dirbantis pensininkas iš Kėdainių. „Žmona visada perka po 5 bilietus, jų prikaišioti pilni namai. Kartais net pykdavau dėl to. Bet ir pats kartais vieną kitą nusiperku. Džiaugiuosi, kad pagaliau ir į mūsų namus atėjo sėkmė“, - kalbėjo pagyvenęs vyras. Pusę didžiojo prizo jis laimėjo su savo pirktu bilietu. Pinigus kėdainiškis išleis nuosavo namo remontui, taip pat norėtų pailsėti su žmona Druskininkuose.

SUPERLOTO LAIMĖTUS 25 000 LT SKIRS
DUKROS STUDIJOMS

Internetinėje loterijoje „Superloto 5 iš 36“ bilietą už 50 ct nusipirkusi mokytoja iš Klaipėdos rajono laimėjo 25 000 Lt. „Žinoma, dabar gailiuosi, kad žaidimui neskyriau didesnės sumos, bet šįkart užteks tiek, kiek duota“, - sakė moteris. Kol kas tai didžiausias jos iki šiol laimėtas piniginis prizas. „Esu žaidime „Jėga-2“ laimėjusi 290 Lt. Apie didesnę sumą net pagalvoti sau neleidau“, - sakė žaidėja. Daugiau >

SUPERLOTO BILIETĄ PIRKO UŽ 50 CT
IR LAIMĖJO 12 500 LT

Budėtoju dirbantis pensininkas iš Vilniaus internetinėje loterijoje „Superloto“ laimėjo 12 500 Lt. Už bilietą su kompiuterio parinktais skaičiais vyras mokėjo 50 ct. Žaidime „7 iš 42“ jis rinkosi 9 skaičius ir atspėjo 7. Sėkmė vilnietį aplankė Verbų sekmadienį. Daugiau >

1100-OJO VIKINGŲ LOTO LOŠIMO REZULTATAI

1100-ajame „Vikingų loto“ žaidime  aukso puodo, kuriame buvo 12 586 635 Lt, nei didžiojo prizo - 2 056 675 Lt - niekas nelaimėjo.

Lietuvoje 10 žaidėjų atspėjo penkis skaičius ir laimėjo po 3350 Lt. Dar daugiau kaip 21 tūkstantis žaidėjų pasidalino smulkesnius prizus. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >>

63-OJO EUROJACKPOT LOŠIMO REZULTATAI

63-ojo „Eurojackpot“ tiražo pagrindinis prizas buvo  34 528 000 Lt. Nė vienoje iš 14-os šalių šio prizo laimėtojų neatsirado, todėl jis liko augti. Lietuvos žaidėjai iš viso laimėjo 79 274 Lt. Visą Lietuvoje laimėtų prizų lentelę rasite čia >>

BALANDŽIO 14 D. LOTERIJOS 1634 LAIMĖTOJAI

Piniginius prizus po 10 000 Lt laimėjo 5 žaidėjai: šaldytuvų mechanikas Romas Paškauskas iš Vilkaviškio rajono restauruos seną automobilį, statybininkas Aleksandras Šiugžda iš Kaišiadorių rajono remontuos namą, skalbėja Angelė Stankūnienė iš Kauno pirks didesnį butą, siuvėjas Vytautas Kontenis iš Baisogalos remontuos butą, o verslininkė Jūratė Kyburienė iš Biržų laimėjimą laikys banke.